Програма на Сатиричен театър "Алеко Константинов"
      facebook 
Театър
Сряда, 22 Септември 2010 18:32
ПРОГРАМА ЗА ОКТОМВРИ - 2010

Карнавал - Премиера
от Камен Донев
постановка - Камен Донев
сценография - Николай Нинов
музика - Румен Цонев
хореография - Светлин Ивелинов
участват: Пламен Сираков, Мария Статулова, Герасим Георгиев, Йорданка Стефанова, Тодор Близнаков, Албена Колева, Веселин Цанев, Ана Вълчанова, Петко Каменов, Александра Василева, Благовест Благоев, Таня Мицков, Кирил Бояджиев

Ново в афиша на Сатирата


Шинел
по Н. В. Гогол

адаптация и режисура - Иван Ковачев
моноспектакъл на Мартин Каров

ПРОГРАМА

Сцена "Щастливеца"

01 пет. 19 ч.
ТАЙНИЯТ ЖИВОТ НА МИСИС УАЙЛД от Пол Зиндел, постановка - Боил Банов
 
02 съб. 19 ч.
ДЕТЕКТОР НА ЛЪЖАТА от Василий Сигарев, постановка - Николай Гундеров

05 вт. 19 ч.
КАРНАВАЛ от Камен Донев, постановка - Камен Донев, ПРЕМИЕРА

06 ср. 19 ч.
ХАРАКТЕРИ от Камен Донев, постановка - Камен Донев

07 чет. 19 ч.
РИМСКА БАНЯ от Станислав Стратиев, постановка - Светослав Пеев

08 пет. 19 ч.
ВЪЗГЛЕДИТЕ НА ЕДИН УЧИТЕЛ ЗА НАРОДНОТО ТВОРЧЕСТВО
моноспектакъл на Камен Донев, гостува ДТ - Пловдив

09 съб. 19 ч.
КАРНАВАЛ от Камен Донев, постановка - Камен Донев, ПРЕМИЕРА

11 пон. 19 ч.
ШЕМЕТ от Жан-Жак Брикер и Морес Ласег, постановка - Боил Банов

15 пет. 19 ч.
AIR TANGO от Марк Камолети, постановка - Атанас Атанасов

16 нед. 19 ч.
КАРНАВАЛ от Камен Донев, постановка - Камен Донев

18 пон. 19 ч.
ТАЙНИЯТ ЖИВОТ НА МИСИС УАЙЛД от Пол Зиндел, постановка - Боил Банов

21 чет. 19 ч.
ХАРАКТЕРИ от Камен Донев, постановка - Камен Донев

23 съб. 19 ч.  
ШЕМЕТ от Жан-Жак Брикер и Морес Ласег, постановка - Боил Банов

25 пон. 19 ч.
КАРНАВАЛ от Камен Донев, постановка - Камен Донев

27 ср. 19 ч.
ВЪЗГЛЕДИТЕ НА ЕДИН УЧИТЕЛ ЗА НАРОДНОТО ТВОРЧЕСТВО моноспектакъл на Камен Донев, гостува ДТ-Пловдив

28 чет. 19 ч.
AIR TANGO от Марк Камолети, постановка - Атанас Атанасов

29 пет. 19 ч.
ХАРАКТЕРИ от Камен Донев, постановка - Камен Донев

30 съб. 19 ч.

ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер, постановка - Иржи Менцел

Камерна сцена "Методи Андонов"

04 пон. 19 ч.
ШИНЕЛ по Н. В. Гогол, адаптация и постановка - Иван Ковачев

13 ср. 19 ч.
БАЛДАХИНЪТ от Сидони - Габриел Колет, постановка - Иван Урумов

17 нед. 19 ч.
ВОДНО ОГЛЕДАЛО от Лий Блесинг, постановка - Снежина Танковска, гостува Театър "Галерия"

20 ср. 19 ч.
СТОЛОВЕТЕ от Йожен Йонеско, постановка - Иван Урумов

22 пет. 18 ч.
ШИНЕЛ по Н. В. Гогол, адаптация и постановка - Иван Ковачев

26 вт. 19 ч.
ВЕЧЕРИ НА АЛЕКО, документални филми

31 нед. 19 ч.
БАЛДАХИНЪТ от Сидони - Габриел Колет, постановка - Иван Урумов


Държавен сатиричен театър "Алеко Константинов", София 1000, ул. "Стефан Караджа" 26
 
Присъединете се към страницата на svetlosenki.com - Изкуството като начин на живот във facebook.

 

За да публикувате коментари, трябва да сте регистриран потребител. Можете да се регистрирате от тук.

 
Изкуство и култура www.svetlosenki.com 2009-2010 Всички права са запазени.  Условия за ползване
Разработка    RSS    Бюлетин    Други проекти: www.mrejo.net    Работа при нас