Програма на "Euro Cinema" от 22 до 28 февруари 2013 г.
      facebook 
Стоп кадър
Сряда, 20 Февруари 2013 16:17
Програма за седмицата: 22 - 28.02.2013 г.

бул. "Ал. Стамболийски" 17, Евро-Българският културен център, телефон: 980 41 61, достъп за хора с увреждания.

Euro Cinema Club: Кукли и ангели  25.02 – 19.45   Убежище  27.02 – 20.00  

Къща върху камък, къща върху пясък
23.02 – 16.45, 24.02 – 13.45   / Билети: 2лв.

ПРОГРАМА            
23-24 Февруари 2013 г.
СЪБОТА 23.02.2013 г.
15:00 ч. – откриване – коктейл – изложба    
Билети: 6лв.
4лв. за учащи и пенсионери!                                         

16:00 ч.
1. ЕДНА ЗА ВСИЧКИ - ЛЕАНДРО БЛАНКО – ИСПАНИЯ
2. МАГНИТ – ДАНИЕЛ ЛОП – ИТАЛИЯ
3. СЪДБА –  БОРА БОРА ПРОДУКЦИЯ - СЪРБИЯ
4. ДРАКОНИТЕ ОТ РАПИД БЕЙ - ЧАРЛИ ОЛДФИЛД - АНГЛИЯ
5. ПРЕГЪРНИ МЕ - ГЕРТ ДРОПЕРС – ХОЛАНДИЯ
6. ЦВЕТОВЕТЕ НА ПАПА НОВА ГВИНЕЯ – ДЖОН БОЙЛ - АНГЛИЯ
7. МЕСТООБИТАНИЕ ДМП ПРОДУКЦИЯ - САЩ
8. ОКЕАНЪТ - ТАБИАС МЕИКЕН - ИСПАНИЯ
9. ТЕОРИЯ НА ВЕЧНОСТНОСТТА - СТЕФАН ТОДОРОВ-БЪЛГАРИЯ
10. ЧЕРНОТО МОРЕ - СДРУЖЕНИЕ "A-TEAM" - БЪЛГАРИЯ  / Билети: 6лв. и 4лв.
17:30
1. ИМАЛО ЕДНО ВРЕМЕ – ЛЕАНДРО БЛАНКО – ИСПАНИЯ
2. СВЕТЪТ НА КОРЕМОНОГИТЕ- ДАНИ ВАН БЕЛ- БЕЛГИЯ
3. ПОСЛЕДНОТО УБЕЖИЩЕ – ПАУЛО ФОЛКО – ИТАЛИЯ
4. ЕКСТРЕМНА ДЪЛБИНА 171 м. ЛУИК ЛЕФЕРМ – ФРАНЦИЯ
5. ЗЕНОБИЯ  - ЕДУАРД ШНАЙДЕР – ХОЛАНДИЯ
6. АКЦИЯ ХАЙДЕ ДА ОБЯДВАМЕ – АЛБЕРТО ПЕНА - ИТАЛИЯ  / Билети: 6лв. и 4лв.
19:00 ч.
1. ОКЕАНСКИ ХРОНИКИ - ЛЕАНДРО БЛАНКО – ИСПАНИЯ
2. ЕЗЕРО НА МЕДУЗИ – НИК МАРТОРАНО-ИТАЛИЯ
3. МОРСКИ НАСЕКОМИ  ДЖИНО ОСИЕРС – БЕЛГИЯ
4. КЕЯТ – ДАНИЕЛ ЛОП – ИТАЛИЯ
5. ПО СЛЕДИТЕ НА РИБАТА ТОН - СИГУРД  ТАШИ – ГЕРМАНИЯ  / Билети: 6лв. и 4лв.

НЕДЕЛЯ 24.02.2013 г.
16:00ч.
1. 330 МЕТРА ПОД ВОДА – МИНИ ЛАУРЕНТ – ФРАНЦИЯ
2. ТАНЦЪТ НА СИНИТЕ АНГЕЛИ – СТИВ ЛИХТАГ – ШВЕЙЦАРИЯ  / Билети: 6лв. и 4лв.
17:30 ч.
1. ТУНА КАУБОИ – МАЙК ПХАНА – НОВА ЗЕЛАНДИЯ
2. УБИЙСТВОТО НА ЕДНО МОРЕ – СТ.ТОДОРОВ / М.ЦЪНЦЕРОВА – БЪЛГАРИЯ
3. БЕЗТЕГЛОВЕН – ФК ДАЙВИНГ – ДАНИЯ  / Билети: 6лв. и 4лв.
19:00 ч.
1. ПОСЛЕДНИТЕ ЛОВЦИ – СТИВ ЛИХТАГ – ШВЕЙЦАРИЯ
2. РАДЖА АМПАТ – ТОБИАС МЕЙНКЕН – ДАНИЯ
3. ЛИЦЕ В ЛИЦЕ С АКУЛИТЕ – ДЖЕРОМ ЕСПЛА – ФРАНЦИЯ
4. ДИАМАНТИТЕ ОТ ДЪЛБИНИТЕ-ЙОВАНА МИЛАНКО-СЪРБИЯ  / Билети: 6лв. и 4лв.

Тези два дни ще бъдат съпътствани от много награди, любезно предоставени от DIVETEC Ltd. и  DIVING BG!

Арго                                                
22.02 – 19.45, 23.02 – 21.45, 25.02 – 21.15, 26.02 – 16.15, 28.02 – 21.30
На Рим с любов                                               
22.02 – 18.45, 22.02 – 21.45, 23.02 – 15.00, 23.02 – 19.00, 24.02 – 17.00, 25.02 – 19.30,
26.02 – 18.15, 27.02 – 15.15, 27.02 – 18.30, 28.02 – 14.15, 28.02 – 19.45     
Невъзможното                                                
22.02 – 12.30, 25.02 – 16.15, 26.02 – 20.00    
Седемте психопата                  
22.02 – 16.30, 24.02 – 21.30, 28.02 – 12.30                                                                                         
Стоичков                                                
25.02 – 18.00, 27.02 – 17.30
Парад           
27.02 – 15.30      
Полунощ в Париж          
26.02 – 15.00, 28.02 – 12.45             
Винаги в същия ден    
26.02 – 12.15  
Джейн Еър  
25.02 – 16.15
Толкова много любов  
26.02 – 14.15
Изворът на жените       
25.02 – 14.15  
Още нещо за любовта            
26.02 – 16.30            
А защо да не живеем заедно?
22.02 – 12.45, 22.02 – 18.15, 23.02 – 17.30, 24.02 – 15.30, 25.02 – 12.45, 27.02 – 12.30, 28.02 – 18.15
Маримби от Ада    
22.02 – 16.00, 27.02 – 14.15
Учебник по любов           
23.02 – 21.45, 26.02 – 21.30             
Меланхолия   
25.02 – 21.15        
Леки момичета  
22.02 – 14.15, 22.02 – 20.30, 24.02 – 20.15, 26.02 – 20.00, 27.02 – 12.30, 28.02 – 21.45   
Висоцки. Благодаря, че съм жив                 
22.02 – 14.15, 27.02 – 21.15, 28.02 – 14.15                                       
По пътя  
26.02 – 12.15, 27.02 – 21.30, 28.02 – 16.00                                               
Братя  
22.02–17.15, 22.02–22.00, 23.02 – 20.15, 24.02 – 18.45,  25.02 – 14.45, 27.02 – 17.00, 28.02–16.15, 28.02 – 20.15                                                         
Последната линейка на София   
25.02 – 13.30, 27.02 – 14.00                                           
Операция Шменти капели     
24.02 – 21.30, 26.02 – 21.45            
Джеляледин Руми – Танцът на любовта            
26.02 – 14.00                                                                              
Мевляна: Да преминеш духовното            
23.02 – 14.15                                                                              
Вземи красивото с теб
23.02 – 20.45, 28.02 – 17.45
Джанапар        
27.02 – 20.15
Дневник от Сахара           
24.02 – 20.15
Кападокия: 28 дни до Луната + Копнеж           
25.02 – 18.15
По морския път на коприната        
26.02 – 18.00
Правете хумус, а не война          
28.02 – 19.00
Дубай: Да търсиш изкуството сред блясъка             
27.02 – 19.00                                                                              
Сема: една завършена любов
25.02 – 12.30  / Билети: 6лв.                                         

Детско утро: 

Жирафчето              
24.02 – 12.45       
Емили Жоли
24.02 – 11.30  
Снежинко, бялото горилче               
23.02 – 10.00  / Билети: 5лв.                                                                      
Замбезия            
23.02 – 14.00, 24.02 – 14.00    
Епоха на животните    
23.02 – 11.30                                   
Приключенията на Сами     
23.02 – 12.45, 24.02 – 14.15    
Гномео и Жулиета     
24.02 – 10.15  / Билети: 5лв.
 
Присъединете се към страницата на svetlosenki.com - Изкуството като начин на живот във facebook.

 

За да публикувате коментари, трябва да сте регистриран потребител. Можете да се регистрирате от тук.

 
Изкуство и култура www.svetlosenki.com 2009-2010 Всички права са запазени.  Условия за ползване
Разработка    RSS    Бюлетин    Други проекти: www.mrejo.net    Работа при нас