Програма на „Euro Cinema“ от 11 до 17 октомври 2013 г.
      facebook 
Стоп кадър
Петък, 11 Октомври 2013 12:43
Програма за седмицата: 11 - 17 октомври 2013 г.

бул. „Ал. Стамболийски“ 17, Евро-Българският културен център, телефон: 980 41 61, достъп за хора с увреждания.

Euro Cinema Club:  Елза и Фред  13.10 – 13.45; Английският пациент  14.10 – 21.00

Премиера:
В търсене на Списаревски                                                  
17.10 – 17.30  / Билети: 5лв.                                               

Sofia Biting Docs
10.10. – 17.10.2013.  
Най – тежкото състезание    
11.10 – 18.30                                     
Домът   
11.10 – 20.15, 16.10 – 20.15                                                                                                                                                          
Малкият Ханой     
12.10 – 18.30, 14.10 – 19.45                                                                                                                
Да създадеш творец    
12.10 – 20.15                                                                             
Сестра      
13.10 – 18.30                                     
Мечешките острови
13.10 – 20.15                                                                             
Ром Кихот       
14.10 – 18.30, 17.10 – 18.30                                      
Крепост      
15.10 – 18.30                                     
Прозрачно     
15.10 – 20.15                                                                             
Детропия     
16.10 – 18.30                                     
Невидимите    
17.10 – 19.45  Билети: 7 /5лв.                                                                             

Дон Джон                                                
2D 11.10 – 13.00, 11.10 – 21.45, 12.10 – 15.30, 12.10 – 21.30, 13.10 – 17.00, 14.10 – 12.15,
15.10 – 14.00, 16.10 – 17.00, 17.10 – 12.30, 17.10 – 21.45  Билети: 7 /5лв.                                             
Джулай                                                 
11.10 – 14.45, 16.10 – 15.30   
Цветът на хамелеона                                                
15.10 – 21.30, 17.10 – 14.00     
На Рим с любов                                               
15.10 – 16.15         
Ще срещнеш висок тъмнокос непознат
14.10 – 13.45   
В къщата                                                  
11.10 – 16.15, 16.10 – 13.45         
Ангелският дял                                                 
12.10 – 18.45, 17.10 – 21.45          
Хана Аренд                                                   
12.10 – 15.45     
Любов                                                 
15.10 – 14.00        
А защо да не живеем заедно?
14.10 – 16.30      
7 дни в Хавана                                                
11.10 – 18.00, 13.10 – 21.30, 16.10 – 19.15, 17.10 – 12.30
360                                                 
12.10 – 21.45, 13.10 – 17.00, 15.10 – 12.15, 17.10 – 16.00                
Това лято                                               
13.10 – 14.15, 17.10 – 14.30
Учебник по любов           
16.10 – 16.00                    
Бютифул                                                 
14.10 – 21.15
Аз, Дон Жуан                                                          
14.10 – 12.15                                   
Коза Ностра                                               
2D 11.10 – 16.30, 13.10 – 21.15, 15.10 – 15.30, 16.10 – 21.45  Билети: 7 /5лв.                                             
С пълна газ                                                
2D 11.10 – 14.30, 15.10 – 21.15  Билети: 7 /5лв.                                             
Пиле със сливи                                                 
11.10 – 21.45, 12.10 – 17.00, 13.10 – 15.30, 15.10 – 18.00, 17.10 – 16.00  
Влюбените                                                 
11.10 – 12.30, 14.10 – 14.15, 16.10 – 21.15     
Леки момичета                                                
14.10 – 18.00
Накаран да замлъкне: Георги Марков и убийството с чадър                                                  
14.10 – 15.15, 16.10 – 12.15  / Билети: 5лв.                                               
Самсара                                                    
16.10 – 12.15     
Малена                                                  
16.10 – 14.30        
24 вкуса от Неапол                                                   
12.10 – 17.30, 13.10 – 15.45, 15.10 – 17.15, 17.10 – 17.45    
Перлите на Далечния Изток                                                   
15.10 – 12.15  / Билети: 6лв.                                                    
Пещернякът от Севера  
12.10 – 20.30, 17.10 – 19.00                                      
Портокалово момиче
13.10 – 18.45, 16.10 – 18.00                                      
Посланикът  
13.10 – 20.00, 17.10 – 20.15                                      
В тялото на Аврора   
11.10 – 20.00, 15.10 – 19.30                                      
Дон Жуан
14.10 – 16.45                                      
Вегас  
14.10 – 19.30             
Изгубени в Африка   
12.10 – 14.15  Билети: 6лв.                                   

Детско утро:  
Замбезия            
12.10 – 10.00, 13.10 – 11.15           
Епоха на животните             
12.10 – 11.15        
Приключенията на Сами 2               
12.10 – 14.00, 13.10 – 12.45                     
Малката голяма панда             
12.10 – 12.45, 13.10 – 10.00 / Билети: 5лв.
 
Присъединете се към страницата на svetlosenki.com - Изкуството като начин на живот във facebook.

 

За да публикувате коментари, трябва да сте регистриран потребител. Можете да се регистрирате от тук.

 
Изкуство и култура www.svetlosenki.com 2009-2010 Всички права са запазени.  Условия за ползване
Разработка    RSS    Бюлетин    Други проекти: www.mrejo.net    Работа при нас