Програма на „Euro Cinema“ от 25 до 31 октомври 2013 г.
      facebook 
Стоп кадър
Сряда, 23 Октомври 2013 15:24
Програма за седмицата: 25 - 31.10.2013 г.

бул. „Ал. Стамболийски“ 17, Евро-Българският културен център, телефон: 980 41 61, достъп за хора с увреждания.

Euro Cinema Club: Бразилейриньо  28.10 – 20.15; Морето в мен  29.10 – 17.15

Дон Джон                                                
25.10 – 18.15, 30.10 – 14.30, 31.10 – 22.00  Билети: 7 /5лв.                                             
Джулай                                                 
25.10 – 22.00, 31.10 – 12.30    
Цветът на хамелеона                                                
25.10 – 17.00, 28.10 – 12.45, 30.10 – 21.30      
На Рим с любов                                               
25.10 – 12.30, 29.10 – 18.00          
Ще срещнеш висок тъмнокос непознат
28.10 – 18.15   
Смърт на човек от Балканите                                                 
25.10 – 18.45, 26.10 – 18.30, 27.10 – 16.30, 27.10 – 20.15, 28.10 – 22.00, 29.10 – 13.30, 30.10 – 20.15, 31.10 – 16.15, 31.10 – 22.15  Билети: 6лв.                                             
В къщата                                                  
26.10 – 20.15, 27.10 – 17.00, 29.10 – 14.00, 30.10 – 18.15           
Ангелският дял                                                 
26.10 – 14.30, 27.10 – 21.45, 31.10 – 20.30          
Хана Аренд                                                   
27.10 – 14.15, 29.10 – 12.15      
Любов                                                 
25.10 – 14.15, 29.10 – 21.30, 31.10 – 14.00          
А защо да не живеем заедно?
28.10 – 18.45      
7 дни в Хавана                                                
25.10 – 12.45, 25.10 – 21.30, 26.10 – 16.30, 28.10 – 13.00,
29.10 – 19.15, 30.10 – 18.15, 31.10 – 14.00  
360                                                 
25.10 – 20.15, 26.10 – 22.00, 30.10 – 12.45, 31.10 – 18.45                 
Това лято                                               
27.10 – 18.45, 30.10 – 15.30   
Учебник по любов           
27.10 – 21.30                    
Напускам те                                                 
30.10 – 12.30
Бютифул                                                 
28.10 – 15.00
Коза Ностра                                               
25.10 – 16.30, 26.10 – 21.45, 29.10 – 16.15, 30.10 – 21.30  Билети: 7 /5лв.                                             
Пиле със сливи                                                 
31.10 – 12.30   
Влюбените                                                 
25.10 – 14.45, 28.10 – 14.30, 29.10 – 21.15      
Леки момичета                                                
26.10 – 16.15, 28.10 – 21.45
Балканска мелодия                                                  
28.10 – 17.15, 30.10 – 14.00  / Билети: 5лв.                                               
В търсене на Списаревски                                                  
29.10 – 12.30, 30.10 – 16.00, 31.10 – 17.00  / Билети: 5лв.                                               
Ром Кихот                                                   
26.10 – 15.15, 27.10 – 16.00, 30.10 – 17.00, 31.10 – 16.00  / Билети: 5лв.                                               
Накаран да замлъкне: Георги Марков и убийството с чадър                                                  
28.10 – 16.45, 29.10 – 15.45  / Билети: 5лв.                                               
24 вкуса от Неапол                                                   
26.10 – 17.45, 27.10 – 15.15, 29.10 – 15.00, 31.10 – 17.30    
Пещернякът от Севера  
30.10 – 17.00                                      
Портокалово момиче
26.10 – 19.00  / Билети: 6лв.                                                                                                          

SOfia
INDEPENDENT
Film Festival
24.10. – 03.11.2013  
МОЯТ БРУКЛИН  
25.10 – 20.00                                     
ЧАСОВЕ В МУЗЕЯ
26.10 – 20.00                                      
ВИЗИЯТА НА ПАОЛО СОЛЕРИ
27.10 – 18.00                                      
ПРИНЦ ЛАВИНА    
27.10 – 20.00                                      
СЪНЯТ НА ВАГНЕР
28.10 – 20.00                                      
КРЪВЕН БРАТ      
29.10 – 20.00             
НЕ ЖИВЕЯ ЗА ЕДНОТО ЗДРАВЕ   
30.10 – 20.00                                
СВОБОДНО ИЗБИРАЕМ ПРЕДМЕТ    
31.10 – 18.15                                   
ВСИЧКО Е ЗАГУБЕНО    
31.10 – 20.00  Билети: 8 /6лв.                                   
ОСКАР 2013: КЪСОМЕТРАЖНИ АНИМАЦИОННИ ФИЛМИ
01.11 – 18.15                                      
ВАЙЪЛЕТ И ДЕЙЗИ     
01.11 – 20.00                                      
МОЯТ БРУКЛИН  
02.11 – 16.15                                     
ОСКАР 2013: КЪСОМЕТРАЖНИ ИГРАЛНИ ФИЛМИ
02.11 – 18.00                                      
ЦВЯТ ПО ТЕЧЕНИЕТО      
02.11 – 20.00                                      
ВИЗИЯТА НА ПАОЛО СОЛЕРИ
03.11 – 16.15                                      
ДУМИТЕ   
03.11 – 18.00                                   
ТАЙ – ЧИ МАЙСТОР    
03.11 – 20.00  Билети: 8 /6лв.                                   

Детско утро:  
Замбезия            
26.10 – 14.00           
Епоха на животните             
27.10 – 10.00        
Приключенията на Сами 2               
26.10 – 13.00, 27.10 – 13.45                     
Малката голяма панда             
26.10 – 10.15, 27.10 – 12.45
Жирафчето                
27.10 – 11.30                     
Емили Жоли              
26.10 – 11.45 / Билети: 5лв.
 
Присъединете се към страницата на svetlosenki.com - Изкуството като начин на живот във facebook.

 

За да публикувате коментари, трябва да сте регистриран потребител. Можете да се регистрирате от тук.

 
Изкуство и култура www.svetlosenki.com 2009-2010 Всички права са запазени.  Условия за ползване
Разработка    RSS    Бюлетин    Други проекти: www.mrejo.net    Работа при нас